Kartel

Jest piękny dzień. Błękitne niebo, broń wielkokalibrowa, to idealny moment na wyrwanie się z biura. Rano do Waszej siedziby przychodzi przesyłka. Wasz informator, z pomocą którego od ponad pół roku inwigilujecie kartel El'Blanco został pojmany! Cała akcja jest zagrożona. Jako członek elitarnego oddziału DEA musisz zinfiltorwać bazę kartelu, uwolnić zakładnika i nie doprowadzić do wymiany, która zapewni im monopol na lokalnym rynku

Założenia

Scenariusz Kartel rozpoczyna się od dotarcia zespołu DEA (Drug Enforcement Administration ) do regionu.

 

Gra zakłada większy udział fabuły niż samego strzelania, uczestnicy muszą wtapiać się w otoczenie i infiltrować okolicę, pod żadnym pozorem nie dać się wykryć będąc incognito.

 

Bezpośrednie rajdy w głąb terytorium wroga zakończą się sukcesem tylko po odpowiednim rozpoznaniu.

Przykładowa misja

Za 30 minut do waszej bazy przyjedzie burmistrz.

Musicie zapewnić mu bezpieczeństwo, podczas jego wizyty w regionie.

Będzie od odwiedzał wszystkie lokacje, z centrum włącznie.

Scenariusz od 99zł/os./netto

W scenriuszu mogą zostać wykorzystane wszystkie warianty wyposażenia i opcji dodatkowych

Opcje dodatkowe:

Biesiada w chacie ogniskowej, menu oraz zakres indywidualnie przygotowywany do ilości uczestników oraz możliwości klienta.

Nocleg w szeregowcu na łóżkach polowych, wojskowe łazienki oraz niespotykany klimat sprzyjający integracji.

Dla ceniących sobie spokój i wygodę, oferujemy również nocleg w oddalonym od poligonu o 20km hotelu ibis.

Nasz licencjonowany pirotechnik przygotuje dla Was niezwykłe zadania z podkładaniem ładunków wybuchowych czy wysadzaniem konwoju w powietrze.

Pirotechnika osobista, to granaty odłamkowe oraz świece dymne, po wcześniejszym szkoleniu udostępniane graczom do użytku wedle własnego uznania.

Samochody terenowe, opancerzone pojazdy zwiadowcze, quady, transporter opancerzony SKOT czy czołg T-72

Jesteśmy w stanie zorganizować każdy pojazd.

Śmigłowiec może zabrać do 2 osób z lotniska w Warszawie, przetransportować ich na poligon podczas gry, następnie na miejscu przewieźć uczestników i wrócić do Warszawy z 2 osobami na pokładzie. 

A wszystko to okraszone ciekawymi zadaniami i wyjątkową historią

Zależnie od potrzeb klienta, na podstawie obserwacji zachowań i odpowiednich study-case, może on pomóc w rekrutacji właściwych osób do zespołów, przeprowadzić analizę kadry i wykryć wąskie gardła komunikacyjne, pomóc w usprawnieniu dzielenia się wiedzą między pracownikami, czy opracować w jakie role najchętniej wcielają się konkretne osoby i jakie postawy przyjmują.

Rusznikarz na bieżąco serwisuje awarie sprzętu występujące podczas jego użytkowania i w razie potrzeb wymienia go na inny.

Dodatkowo wraz z rusznikarzem dociera dostawa amunicji, dzięki czemu uczestnicy mogą na bieżąco uzupełniać u niego magazynki – BEZ LIMITU

Relacja z imprezy w formie fotograficznej (możliwy wariant z kilkoma fotografami), wideo (film surowy lub zmontowany) oraz zdjęcia z powietrza.

Warianty wyposażenia:

Umów się na spotkanie

My zajmiemy się całą resztą