Behind Enemy Lines

Napięcia na linii USA-Rosja doprowadziły do II zimnej wojny. Zza żelaznej kurtyny nie docierają żadne informacje. Jako zespół sił specjalnych, musicie przeniknąć za linię wroga i porozumieć się z partyzantami. Z ich pomocą przeprowadzicie akcje dywersyjne mające na celu destabilizację sił wroga w regionie i doprowadzicie do zapadnięcia zbrodniczego reżimu

Założenia

Uczestnicy są wyrzucani na tyłach wroga, niepostrzeżenie dotrzeć muszą do bazy partyzantów, a pomóc mają im w tym cywilne ubrania.

 

Po dotarciu do FOB-u, we współpracy z lokalnymi siłami odszukać muszą słabe punkty w obronie przeciwnika i uderzyć w miejscu, które najbardziej zaboli 

Przykładowa misja

W sektorze Alpha-Charlie-3-7 dokonany został zrzut zaopatrzenia, zawierający broń przeciwpancerną i ładunki wybuchowe.

 

Przejmij sprzęt i dokonaj zasadzki na konwój, nadjedzie około godziny 1330 z kierunku NE, przejeżdżać będzie przez starą kopalnię, duży fort oraz wioskę. 

 

Zachowaj dyskrecję!

Scenariusz od 55zł/os./netto

W scenriuszu mogą zostać wykorzystane wszystkie warianty wyposażenia i opcji dodatkowych

Opcje dodatkowe:

Biesiada w chacie ogniskowej, menu oraz zakres indywidualnie przygotowywany do ilości uczestników oraz możliwości klienta.

Nocleg w szeregowcu na łóżkach polowych, wojskowe łazienki oraz niespotykany klimat sprzyjający integracji.

Dla ceniących sobie spokój i wygodę, oferujemy również nocleg w oddalonym od poligonu o 20km hotelu ibis.

Nasz licencjonowany pirotechnik przygotuje dla Was niezwykłe zadania z podkładaniem ładunków wybuchowych czy wysadzaniem konwoju w powietrze.

Pirotechnika osobista, to granaty odłamkowe oraz świece dymne, po wcześniejszym szkoleniu udostępniane graczom do użytku wedle własnego uznania.

Samochody terenowe, opancerzone pojazdy zwiadowcze, quady, transporter opancerzony SKOT czy czołg T-72

Jesteśmy w stanie zorganizować każdy pojazd.

Śmigłowiec może zabrać do 2 osób z lotniska w Warszawie, przetransportować ich na poligon podczas gry, następnie na miejscu przewieźć uczestników i wrócić do Warszawy z 2 osobami na pokładzie. 

A wszystko to okraszone ciekawymi zadaniami i wyjątkową historią

Zależnie od potrzeb klienta, na podstawie obserwacji zachowań i odpowiednich study-case, może on pomóc w rekrutacji właściwych osób do zespołów, przeprowadzić analizę kadry i wykryć wąskie gardła komunikacyjne, pomóc w usprawnieniu dzielenia się wiedzą między pracownikami, czy opracować w jakie role najchętniej wcielają się konkretne osoby i jakie postawy przyjmują.

Rusznikarz na bieżąco serwisuje awarie sprzętu występujące podczas jego użytkowania i w razie potrzeb wymienia go na inny.

Dodatkowo wraz z rusznikarzem dociera dostawa amunicji, dzięki czemu uczestnicy mogą na bieżąco uzupełniać u niego magazynki – BEZ LIMITU

Relacja z imprezy w formie fotograficznej (możliwy wariant z kilkoma fotografami), wideo (film surowy lub zmontowany) oraz zdjęcia z powietrza.

Warianty wyposażenia:

Umów się na spotkanie

My zajmiemy się całą resztą