Apokalipsa

Epidemia zniszczyła znany Ci świat, jako członek ekspedycji naukowo-badawczej zostajesz wysłany do strefy zero, by zbadać występującą tam anomalię Szybko jednak, rutynowa misja przeradza się w walkę o przetrwanie.

Założenia

Zespół naukowo-badawczy dociera do strefy zero, bez opóźnień.

Na miejscu jednak zastają istną apokalipsę.

Poza sztabem nie ma żywej duszy.

Ubierają się w kombinezony i ruszają zbadać anomalię.

Podczas badania, napadają ich nieznani sprawcy i porywają część uczestników ekspedycji.

Reszta zespołu, musi teraz wyszkolić się i odbić swoich kolegów z rąk stalkerów, odnaleźć anomalię i dostarczyć ją do laboratorium. 

Przykładowa misja

Stakerzy, dzięki mocy anomalii stają się coraz silniejsi.

Ostatnią znaną jej lokalizacją jest laboratorium doktora Slavika, przygotujcie broń wielkokalibrową i przejmijcie ją za wszelką cenę. 

Przeciwnik staje się coraz odporniejszy na amunicję konwencjonalną, wszedł również w posiadanie pancerzy wspomaganych. 

Scenariusz od 119zł/os./netto

W scenariuszu mogą zostać wykorzystane wszystkie warianty wyposażenia i opcji dodatkowych

Opcje dodatkowe:

Biesiada w chacie ogniskowej, menu oraz zakres indywidualnie przygotowywany do ilości uczestników oraz możliwości klienta.

Nocleg w szeregowcu na łóżkach polowych, wojskowe łazienki oraz niespotykany klimat sprzyjający integracji.

Dla ceniących sobie spokój i wygodę, oferujemy również nocleg w oddalonym od poligonu o 20km hotelu ibis.

Nasz licencjonowany pirotechnik przygotuje dla Was niezwykłe zadania z podkładaniem ładunków wybuchowych czy wysadzaniem konwoju w powietrze.

Pirotechnika osobista, to granaty odłamkowe oraz świece dymne, po wcześniejszym szkoleniu udostępniane graczom do użytku wedle własnego uznania.

Samochody terenowe, opancerzone pojazdy zwiadowcze, quady, transporter opancerzony SKOT czy czołg T-72

Jesteśmy w stanie zorganizować każdy pojazd.

Śmigłowiec może zabrać do 2 osób z lotniska w Warszawie, przetransportować ich na poligon podczas gry, następnie na miejscu przewieźć uczestników i wrócić do Warszawy z 2 osobami na pokładzie. 

A wszystko to okraszone ciekawymi zadaniami i wyjątkową historią

Zależnie od potrzeb klienta, na podstawie obserwacji zachowań i odpowiednich study-case, może on pomóc w rekrutacji właściwych osób do zespołów, przeprowadzić analizę kadry i wykryć wąskie gardła komunikacyjne, pomóc w usprawnieniu dzielenia się wiedzą między pracownikami, czy opracować w jakie role najchętniej wcielają się konkretne osoby i jakie postawy przyjmują.

Rusznikarz na bieżąco serwisuje awarie sprzętu występujące podczas jego użytkowania i w razie potrzeb wymienia go na inny.

Dodatkowo wraz z rusznikarzem dociera dostawa amunicji, dzięki czemu uczestnicy mogą na bieżąco uzupełniać u niego magazynki – BEZ LIMITU

Relacja z imprezy w formie fotograficznej (możliwy wariant z kilkoma fotografami), wideo (film surowy lub zmontowany) oraz zdjęcia z powietrza.

Warianty wyposażenia:

Umów się na spotkanie

My zajmiemy się całą resztą